טיפול במיגרנה - NSI

טיפול במיגרנה – NSI

טיפול במיגרנה מחריקת שיניים מבוצע על ידי רופא השיניים בעזרת מכשיר NTI-TSS.

האם אתה מרגיש עייף, סחוט או מתוח כאשר אתה מתעורר בבוקר ?
אם אתה סובל מאחד או יותר מהסימפטומים הנ"ל כנראה שהגיע הזמן לנסות את NTI-TSS. זהו המכשיר הדנטלי היחיד למניעת מיגרנה וכאבי ראש כרוניים המאושר על ידי הFDA האמריקאי.

חריקת שיניים

שרירי הלסת העליונה עלולים להיות הגורם להתקפי המיגרנה או להחרפתם. זה מתחיל כהפרעת שינה המתבטאת בהידוק שיניים או בחריקת שיניים. הידוק השיניים בזמן השינה הינה תופעה נורמלית לחלוטין. כולנו עושים זאת מידי פעם, אולם מה קורה כאשר תופעת הידוק השיניים הינה בעוצמה של פי 14 יותר מהרגיל?? במצב זה מופיעות תופעות המיגרנה וכאבי הראש וכאבי TMJ, (מפרק בין לסתי, temporo mandibular joint) ויש לשקול טיפול במיגרנה כתוצאה מחריקת שיניים, הידוק שיניים או חיכוך שיניים חזק מהרגיל, במהלך השינה.

מיגרנה גורמת לסבל רב ללוקים בה. המחקרים מצביעים על כך שלמעט כאבי הראש אנשים אלו בריאים לחלוטין.

טיפול במיגרנה - NTI-TSS

טיפול במיגרנה – NTI-TSS

חיכוך שיניים

מחקרים שנעשו לאחרונה מאשרים את ההנחה שאנשים הנוטים למיגרנה וכאבי ראש כרוניים דווקא מהדקים את לסתותיהם בצורה תקינה. הידוק שכזה גורם לכיווץ יתר של השריר. למרות שהוא מפעיל רק מעט עומס על הלסת. הידוק של הלסתות בזמן השינה כמעט ואינו מורגש – אולם זהו ה"טריגר" למיגרנות וכאבי ראש כרוניים.

כיום רופא השיניים יכול בעזרת התקן ה – TSS-NTI להפחית את עצמת הידוק הלסתות ב – 60%.

את התקן ה – TSS-NTI שהינו זעיר, כמעט ולא נראה לעין וניתן לשליפה מרכיבים בזמן השינה. ניתן להתאים התקן נשלף להרכבה גם למשך היום.

מכשיר ה – TSS-NTI המשמש לטיפול במיגרנה מחריקת שיניים מותאם אישית לכל מטופל באופן שמונע לחלוטין מגע בין השיניים. היעדר מגע מונע סגירת יתר של הלסתות וכן את גירוי השרירים הגורם למיגרנות, TMJ (המפרק שבין הלסתות) וכאבי ראש כרוניים.